Navigere opp
Logg på
Hjelp (nytt vindu)
Værnesregionen - Fellestjenester - Helsestasjonene - Stjørdal - Skolehelsetjenesten - barneskoler
Dropp navigasjonskoblinger
Flyktningehelsetjenesten
Helsestasjon for barn 0-5 år
Helsestasjon for ungdom
Jordmortjenesten
Skolehelsetjenesten - barneskoler
Skolehelsetjenesten ungdomsskole og videregående skole
Telefon:
74 80 44 40
Adresse:
2. etg. Breidablikkveien 3 7500 Stjørdal
E-post:
Send e-post
Øvrig kontaktinfo:
Åpningstider:
Mandag - Fredag: 08:00 - 15:00
 
Telefontid:
Mandag - torsdag: 08:00 - 11:30
Fredag: 12:30 - 14:00
 
Åpen veietid:
Mandag 13:30 - 14:30
 
Jordmortjeneste:
Ta kontakt med helsestasjonen for timeavtale
Hopp til hovedinnhold

Skolehelsetjenesten - barneskoler

 

 
Halsen skole:  
Helsesøster:
Linn Wangberg tlf: 488 63 509 Linn.Wangberg@stjordal.kommune.no
 
Lege:
Svein-Roger Svinsås
 
Fosslia skole:
Helsesøster:
Ailin Thams tlf: 474 82 180 Ailin.Thams@stjordal.kommune.no
Lege:
Svein-Roger Svinsås
 
Kvislabakken skole:
Helsesøster:
Ragnhild Grimstad tlf: 474 83 772 Ragnhild.Grimstad@stjordal.kommune.no
 
Lege:
Tone Cadamarteri, Vikar
 
Skatval skole:
Helsesøster:
Randi Eidem Solem tlf: 479 78 005 Randi.Eidem.Solem@stjordal.kommune.no
Lege:
Tone Cadamarteri, vikar
 
Fagerhaug oppvekstsenter:
Helsesøster:
Ann Siri Rømo tlf: 400 35 746 Ann.Siri.Romo@stjordal.kommune.no
 
Lege: 
Tone Cadamarteri, vikar
 
Lånke skole:
Helseøster: Vikar, kontakt Stjørdal helsestasjon eller avdelingsleder
 
Lege:
Maria Wahl
 
Haraldreina skole:
Helsesøster:
Linn Wangberg tlf: 488 63 509 Linn.Wangberg@stjordal.kommune.no
 
Lege:
Maria Wahl
 
Elvran skole:
Helsesøster:
Stina Mostervik tlf: 458 77 192 Stina.Mostervik@stjordal.kommune.no
 
Lege:
Maria Wahl
 
Skjelstadmark skole:
Helsesøster:
Ann Siri Rømo tlf: 400 35 746 Ann.Siri.Romo@stjordal.kommune.no
Lege:
Solgunn Aalrust
 
Hegra skole:
Helsesøster:
Tone A Auran, vikar tlf: 990 96 087
Lege:
Solgunn Aalrust
 
Forradal skole:
Helsesøster:
Tone A Auran vikar tlf: 990 96 087
Lege:
Solgunn Aalrust
 
Oppdatert: 31.10.2018 14:20
VÆRNESREGIONEN Nettstedskart Postboks 133, 7501 Stjørdal. Telefon: 74833500 Mail: postmottak@stjordal.kommune.no
enableBackground